
996 ₴
💧 Горизонтальний гідроакумулятор ВОДОЛЕЙ HT 24 л 1" DG-07647 призначений для стабілізації тиску в системах водопостачання, захисту насосного обладнання від частих пусків і створення запасу води. Це оптимальний вибір для побутових систем, приватних будинків та невеликих об’єктів.
⚙️ Корпус гідроакумулятора виготовлений із міцної вуглецевої сталі, що забезпечує надійну роботу за максимального робочого тиску до 10 бар. Горизонтальне розташування дає змогу зручно монтувати бак у тісних приміщеннях та на рамі разом із насосним обладнанням.
🧩 Усередині встановлена знімна мембрана, яка спрощує обслуговування та за потреби може бути замінена без заміни всього бака. Сталевий фланець забезпечує надійне підключення та герметичність конструкції.
🔧 Об’єм бака 24 л і стандартне підключення 1" дають можливість легко інтегрувати гідроакумулятор ВОДОЛЕЙ HT у більшість побутових систем водопостачання. Виріб виготовлений в Україні, що гарантує відповідність місцевим стандартам та умовам експлуатації.
Характеристики товару:
• Бренд: ВОДОЛЕЙ
• Серія: HT
• Модель: HT 24 л 1" DG-07647
• Призначення: Гідроакумулятор для систем водопостачання
• Матеріал бака: Вуглецева сталь
• Матеріал фланця: Сталь
• Тип мембрани: Знімна
• Розташування: Горизонтальне
• Підключення: 1"
• Об’єм гідроакумулятора: 24 л
• Максимальний робочий тиск: 10 бар
• Кратність: 1
• Гарантія: 12 місяців
• Країна-виробник: Україна
📌Виробник залишає за собою право вносити зміни до комплектації та конструкції виробів, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Водолій |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Вуглецева сталь |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кратність | 1 |
| Максимальний робочий тиск (бар) | 10 |
| Матеріал фланця | Сталь |
| Об'єм (л) | 24 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Серія | HT |
| Знімна мембрана | Да |